مسیر بیابانی

با توجه به تنوع مکانی اقلیم بیابانی در سطح کشور و وسعت بیابان‌های ایران، بر‌ آن شدیم تا سفرهای بیابانی شما به دشت لوت و بیابان لوت را دسته‌بندی کرده و از شهرهای بزرگ ایران به عنوان مبدا تا مقصد بیابانی شما همراهتان باشیم. شهرهای اصفهان، تهران، شیراز، کرمان، مشهد و یزد به عنوان چهار‌ راه‌هایی برای رسیدن به بیابان‌های ایران است. در یاردانگ سعی خواهیم کرد راهنمای شما برای رسیدن به مناطق مشهور بیابانی باشیم.

بیابان لوت با توجه به گستردگی مکانی خود از طریق چهار استان خراسان جنوبی، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان قابل دسترسی است. این دسترسی بسته به این‌که شما برای ورود و برنامه سفری خود، کدام قسمت از این بیابان وسیع را در نظر دارید متفاوت است. لوت شمالی، مرکزی و جنوبی هر کدام با اقلیم خود به همراه گستردگی مساحتی که دربرگرفته راهی جداگانه دارد که برآن هستیم، مسیر را برای شما یاران هموارتر سازیم.

در این‌جا سعی خواهیم کرد تا مسیر سفر شما را کمی راحت‌تر کنیم و بتوانیم اقامتگاه‌ها، مراکز بین‌راهی و پمپ بنزین‌ها را به نوعی مطلوب معرفی کرده تا راحت‌تر بتوانید یک برنامه سفر بیابانی را برای خود برنامه‌ریزی نمایید.

پست‌های این سرفصل در یاردانگ به مرور بروزرسانی خواهند شد. با ما همراه باشید.

No Content Available

Recommended

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

از ما بپرسید ....
×
مدیر سایت Whatsapp chat